WOODMART COLLECTIONS

FEATURED CATEGORIES

WoodMart is a powerful eCommerce theme for WordPress.

Loutkové pohádky (12)

Maňáskové pohádky (60)

Pohádky dle roční doby (1)

Klasické pohádky (17)

Krakonošovy pohádky (9)

WOODEN ACCESSORIES

FEATURED PRODUCTS

Visit our shop to see amazing creations from our designers.
BEST SELLERS
  • BEST SELLERS
  • FEATURED
  • SALES
Close

Babička školnice

Ve škole a školce jedou děti na výlet do ZOO. Babička školnice se těší, jak bude celou školu v klidu uklízet. Ale ve škole není sama. Je tu také školní myš. Myška má také radost, že děti odjely a začne probíhat třídy a hledat nějakou zapomenutou svačinku v koši. Ale kdo to pláče pod stolem? Je tam jedna bačkorka Lucinčina – pláče, že nemá druhou.
Close

Babička školnice

Ve škole a školce jedou děti na výlet do ZOO. Babička školnice se těší, jak bude celou školu v klidu uklízet. Ale ve škole není sama. Je tu také školní myš. Myška má také radost, že děti odjely a začne probíhat třídy a hledat nějakou zapomenutou svačinku v koši.
Close

Bez práce nejsou koláče

Na dvorku žijí: slepička, kohoutek, prasátko, kocourek a kačenka. Kohoutek chodí každý den do práce. Hlídá ve vedlejší vesnici v kurníku tři slepice. Vrací se utahaný a slepička mu vždy něco nachystá k jídlu. Tentokrát ale bylo velké teplo. Kohoutek odešel a slepička nejdřív myslela, že nic nebude dělat, až našla klásek.
Close

Bouda, Budka

Kašpárek si chodí po lese, až objeví zapomenutou lesní boudu. Kouká, jestli v ní někdo není. A není. Schová se. A za chvíli přiběhla myška Hrabalka. Nemá kde bydlet a je ospalá. Děti jí poradí, aby se nastěhovala do boudy, budky. Myška má radost, že má domeček. Ale je jí samotné smutno.
Close

Dárek pro maminku

Je květen. Svátek mají všechny maminky. Zdravěnka nechce Kubovi prozradit jaký největší dárek pro maminku má. Kuba si láme hlavu a vrána si ji láme s ním. Nakonec si myslí že když je největší ten dárek že by to mohl být slon. Ale není. Jdou se zeptat zajíce a medvěda.
Close

Dítě a rodina – Naše rodina

Zdravěnka a Kuba čekají na tatínka a maminku, až přijdou z práce domů. Oni se ale nevrací. Tatínek přijede škodovkou první domů. Ale je utahaný chce si číst a nechce si s dětmi hrát. Přichází i maminka obtěžkaná taškami s nákupem z práce.
Close

Dítě a společnost – Kouzelná slůvka

Zdravěnka naučí Kubu hezky každého pozdravit a když něco chceme poděkovat a poprosit. Kubík, ale moc nedává pozor, tak prosit a děkovat zapomene. Rozhodne se zajít za babičkou. Cestou dostane hlad.
Close

Dítě a ten druhý – Kamarádství

Kuba se s nikým nemá rád. Každému jenom chce ubližovat. A ještě z toho má radost. Nejdřív Zdravěnce roztrhá výkres, pak rozhází figurky při hře Člověče nezlob se!

ALL-IN-ONE ECOMMERCE SOLUTION

ABOUT OUR WOODMART STORE

Nec  adipiscing luctus consequat penatibus parturient massa cubilia etiam a adipiscing enigm dignissim congue egestas sapien a. Scelerisque ac non ut ac bibendum himenaeos ullamcorper justo himenaeos vel a sapien quis.

JOIN OUR NEWSLETTER NOW

[mc4wp_form id=“74″]

Will be used in accordance with our Privacy Policy

FURNITURE GUIDES

OUR LATEST NEWS

Latest trends and inspiration in interior design.
You must select your brand attribute in Theme Settings -> Shop -> Brands
PREBUILT LAYOUTS

WOODMART DEMOS

High-quality demos and layouts.